XP Power ALM65US24 Настольный источник питания
brand-logo
Техническая документация
Характеристики
Драйвер выхода
DC Jack
Длина кабеля
900mm
Ток адаптера
2.7A
Тип входного разъема
IEC 320-C14
Ширина
55.5мм
Уровень энергоэффективности
VI
Страна происхождения
Vietnam
Информация о товаре
XP Power - ALM65 Series of AC-DC Power Supplies
The ALM65 series from XP Power offers a wide range of 65 W plug-in power supplies, all of which feature level VI energy efficiency. These reliable power supplies are available in Class I and Class II versions and are all medically and ITE safety approved. The range also features <0.21 W standby power and a low earth leakage current. This highly efficient range of power supplies has an operating temperature of 0°C to +60 °C and an IP32 environmental rating.
Switch Mode - XP Power
Вас может заинтересовать
Информация о наличии не успела загрузиться
P.O.A.
P.O.A.
Вас может заинтересовать
Техническая документация
Характеристики
Драйвер выхода
DC Jack
Длина кабеля
900mm
Ток адаптера
2.7A
Тип входного разъема
IEC 320-C14
Ширина
55.5мм
Уровень энергоэффективности
VI
Страна происхождения
Vietnam
Информация о товаре